میوه عروسی


میوه را از کجا تهیه کنیم؟

بسیاری از تالارهای عروسی یا موسسه های برگزار کننده ی مجالس عروسی، هنگام عقد قرار داد، پیشنهاد می دهند که تهیه ی میوه و شیرینی را به آن ها بسپارید. اگر چنین پیشنهادی را بپذیرید دغدغه ی نحوه ی تهیه ی میوه را نخواهید داشت. اما اگر خودتان دست به کار تهیه ی میوه ی عروسی تان شده اید، حتما باید سری به بازار میوه و تره بار بزنید. چرا که هم کیفیت میوه ها در بازار تره بار بالاتر خواهد بود، هم قیمت معقول تری نسبت به فروشگاه های سطح شهر خواهند داشت. سعی کنید میوه هایی که خریداری می کنید، دست چین شده باشند، میوه هایی که در یک اندازه باشند جلوه ی زیباتری خواهند داشت.

بهترین زمان خرید میوه

اول صبح بهترین زمان خرید میوه است. چرا که اصطلاحا هم به سر بار خواهید رسید و هم اینکه فرصت کافی برای رسیدگی به سایر امور عروسی را خواهید داشت. همچنین می توانید در اسرع وقت میوه ها را تحویل کادر پذیرایی تالار بدهید تا به شستشو و چیدمان آن بپردازند.

نحوه ی پذیرایی

برای پذیرایی میوه، می توان از دو روش استفاده کرد. اگر تعداد مهمانان زیر 300 نفر است، بهتر است از ظروف میوه خوری پایه دار استفاده کرد. به طوری که معمولا به ازای هر 5 یا 6 مهمان یک ظرف میوه خوری متشکل از میوه های متنوع، بر روی میزهای پذیرایی قرار داده می شود. در چنین شرایطی مهمان دار های تالار پذیرایی باید به طور مرتب نسبت به شارژ ظروف میوه خوری اقدام کنند.

نوع دیگر پذیرایی به این شکل است که از هر میوه به تعداد کافی در بشقاب میوه خوری به همراه کارد در مقابل هر مهمان قرار داده شود.

دیزاین

در مجالس عروسی دیزاین و طراحی اهمیت بسیاری دارد. میوه نیز از این اصل مهم مستثنی نیست. طراحی و چیدمان میوه در مجلس عروسی نشان دهنده ی ذوق و سلیقه ی میزبان است. پس اگر طرح یا ایده ی مخصوصی در این باره دارید، حتما پیش از مراسم با مسول تالار هماهنگی های لازم را عمل بیاورید.

/ 0 نظر / 14 بازدید